Marketing získavnia kontaktov

Integrujte desktopové notifikácie v prehliadači.
Oslovte svojich návštevníkov aj po tom ako opustia vašu stránku.

Demo ukážka notifikácie


Prečo integrovať notifikácie?

Oslovte zákazníkov aj po odchode z vašich stránok

Vtiahnite späť zákazníka do hry o váš produkt. Notifikácie môžete kedykoľvek odoslať, obsahujú obrázok, nadpis, text a klikateľný odkaz na vašu web stránku.

Oslovte ich aj keď nenavštívia vaše stránky

Notifikácie je doručená v čase, keď má váš zákazník otvorený prehliadač, prípadne pri jeho otvorení. Pripomeňte zákazníkovi nedokončený košík, alebo pošlite mu špeciálnu časovo limitovanú cielenú ponuku.

Notifikácie sú klikateľné

Podľa výskumov je priemerná klikateľnosť notifikácie medzi 10-15%, čo je oproti emailu viac ako 10-násobná možnosť konvertovať vášho návštevníka na zákazníka.

Oslovte cca 70% desktopových prehliadačov

V súčanosti systém podporuje cca 70% desktopových prehliadačoch: Chrome 42+(Desktop & Android), Firefox 44+ (Desktop), Safari 7.1+ (Mac OS X desktop). Zoznam podporovaných prehliadačov sa časom bude rozširovať.

Automatizujte, A/B testujte, Analyzujte

Cieľom A/B testovania je zvýšenie efektivity odosielaných notifikácii. Vyskúšame a vyhodnotime, na ktorú ponuku budú vaši zákazníci lepšie reagovať.

Najlepšie na záver: Je to zdarma

Systém, ktorý využívame, ponúka v kombinácii s Google Cloud Messaging, notifikácie zdarma. Obsahuje všetky pokročílé funkcie ako časovanie, automatizáciu, segmentovanie alebo A/B testing.